Staňte sa investorom už od 100Eur

S platformou CONDA máte príležitosť investovať aj malé sumy do inovatívnych myšlienok s vysokým rastovým potenciálom.

crowdfunding conda investieren

Princíp Crowdinvestingu

Výhody investovania cez CONDA

  • Vyplácanie ročných úrokov.
  • Bonus zo zhodnotenia firmy.
  • Atraktívne benefity pri vyššej investícii.
  • Transparentné investovanie.

Investičná príručka

Investujete prvýkrát a potrebujete podporu pri posudzovaní crowdinvestingového projektu? Zostavili sme pre vás túto pomôcku, ktorá by vám mala uľahčiť osobné hodnotenie spoločnosti.

 

Časté otázky o crowdinvestingu

Koľko ma stojí využívanie platformy CONDA?
Čítajte viac

Prihlásenie sa a využívanie našej platformy sú pre investorov úplne bezplatné.

Možné bankové výdavky a poplatky poukázané investičnou čiastkou zo zahraničia znáša investor.

Čo dostanem za svoju investíciu?
Čítajte viac

Firmy sa zaväzujú vyplácať investorom úroky raz ročne v prípade pozitívnej EBIDTY (zisk firmy v danom roku pred zdanením).

V prípade start upov bude investorom na konci platnosti zmluvy vyplatený jednorázový bonus z nárastu hodnoty firmy.

Okrem priamych finančných výhod môžu investori iskať aj rôzne benefity od firiem, ako napríklad zľavy, benefity, darčeky a pod.

Informácie o výške vašich splátok, úrokových sadzieb a nárastu na hodnote firiem, nájdete v profiloch jednotlivých projektov.

Prečo by som mal investovať práve na CONDA?
Čítajte viac

CONDA je viac ako iba sprostredkovateľ medzi firmou a investorom. Podporujeme vás počas doby splatnosti investície a stojíme pri vás v otázkach predpisov.

Investujte v Rakúsku, Nemecku a vo Švajčiarsku.

Na našej platforme máte príležitosť investovať do spoločností z Rakúska, Nemecka a Švajčiarska. Vďaka tomu nemáte len príležitosť široko rozptýliť svoje portfólio, ale získate tiež dobrý prehľad o inováciách z nášho susedstva.

Kvalita projektov

Vyberáme projekty spoločne s našou poradnou radou a vsádzame všetko na to, čo je v našich silách, aby bolo naše portfólio projektov tak rozsiahle, ako sa len dá. Na stránkach projektov nájdete podrobné informácie o konkrétnych projektoch, ako sú firemná stratégia, o tíme, o trhu atď..

Podporujeme vás pri investovaní

Náš tím je vám k dispozícii v otázkach investovania, potenciálu a rizík tak telefonicky, ako aj emailovo. Počas celkového trvania vás tiež sprevádzame ako kontaktná osoba: obdržíte od nás priebežné informácie k rozvoju vašich investícii a k ďalším aktivitám.

 

Čo je to "prah financovania" a čo je to "rozpočtový limit"?
Čítajte viac

Prah financovania je minimálna suma, ktorú musí spoločnosť získať, aby bol v stave financovania. Tento prah je vo všetkých našich projektoch vždy zobrazený ako 100%.

Každý projekt má tiež rozpočtový limit, ktorý obsahuje maximálnu čiastku, ktorú môže spoločnosť získať v crowdinvestingovej kampani.

Ak prah financovania projektu nie je počas trvania projektu dosiahnutý, financovanie nie je úspešné a všetci investori získajú ich zaplatenú sumu automaticky späť. Ak je prah financovania projektu dosiahnutý pred koncom trvania, financovanie bude úspešne dokončené.

Máte ešte otázky? V prípade potreby nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Chyba
crowdfunding alm niko
Súkromný kapitál musí byť schopný fungovať. Vďaka CONDA to tak je, čo ukazuje, ako bude vyzerať ekonomika v budúcnosti: vo vzájomne zodpovednej spolupráci investorov a podnikateľov.
Niko Alm
crowdfunding ceh markus
CONDA má nezávislých expertov a sieť partnerov a je preto pre mňa najistejšia, najprofesionálnejšia a najpríslušnejšia crowdinvestingová platforma s najlepšími obchodnými nápadmi a vysokými dlhodobými výnosnými príležitosťami.
Marcus Ceh
crowdfunding altrichter michael
Crowdinvesting je už dlhý čas silno na vzostupe, pretože je pre veľa obchodných modelov, predovšetkým v B2C oblasti, významne zastúpený. Skutočne ma to veľmi teší, že s CONDA sme u nás toho času mali tak angažovaný tím, ktorý tak silno a obšírne podporoval túto tému!
Michael Altrichter

Minimalizujte svoje riziko

Vďaka vašej investícií v crowdinvestingovom projekte máte príležitosť na vysoké výnosy, ako aj na výnosný bonus z rastu hodnoty podniku. Samozrejme tiež nesiete časť podnikateľského rizika. Ak spoločnosť nedosiahne svoje ciele, týka sa to aj vašej investície. Toto znamená, že váš vklad je v najhoršom prípade, pri nesolventnosti podniku, stratený. Riziko je avšak obmedzené na vašu investíciu a nespočíva v žiadnych následných platbách. Investujte preto najlepšie do niekoľkých rôznych projektov, aby sa jednotlivé zlyhania kompenzovali vysokými ziskami z iných spoločností.

crowdfunding conda crowdinvesting