adeo ALPIN zvyšuje cieľovú hranicu kampane na EUR 1 250 000,00

Pre veľký záujem v Rakúsku sa adeo ALPIN Hotels rozhodlo rozšíriť svoju crowdinvestingovú kampaň do ďalších krajín a zvýšiť cieľovú hranicu kampane na EUR 1 250 000,00.


„Prostredníctvom našej expanzie do Nemecka, Švajčiarska, Slovinska a Slovenska by sme radi získali nielen ďalší prílev investícii, ale hlavne nových pravidelných hostí do našich hotelov.“

CONDA, líder v oblasti crowdinvestingu v Rakúsku, potvrdzuje, že crowdinvestori sa skutočne stávajú vernými zákazníkmi vďaka ich záujmu o úspech týchto firiem a viere v produkt, či službu.


Aby sme novým trhom ponúkli výhodnú investičnú príležitosť, adeo ALPIN predlžuje svoju kampaň do 31.5.2017 a zvyšuje cieľovú hranicu kampane na EUR 1 250 000,00. Nové trhy vrámci crowdinvestingovej kampane spoločnosti sú zároveň trhy, kde budú hľadať svojich cieľových zákazníkov.


„Tieto krajiny sú veľmi doležité pre rakúsky turizmus. Špecialne kvôli politickej situácii v iných krajinách sa Rakúsko stáva významnou alternatívou ku vzdialenejším destináciám!“ povedal Wolfgang Kleemann, Managing Director and initiator of we4tourism. 
 


Pre všetky zaujimavosti o crowdinvestingu sa neváhajte zapísať do nášho newsletteru TU.

0 comments Prihlásiť sa
Neboli nájdené žiadne komentáre.
Neboli nájdené žiadne prvky.
Načítavanie