Investujte do výstavby jedinečných hotelov adeo ALPIN


Nikdy sa do rakúskej crowdinvestingovej kampane nezapojilo toľko investorov s čiastkou 10000EUR. A to len za dva týždne! Okrem viacerých investorov zo športovej a biznisovej sféry je projekt adeo ALPIN Hotels s priemernou investíciou viac ako 2600EUR na investora oveľa vyššie ako štandartných 1000Eur na platforme CONDA. Tento typ investorov potvrdzuje hodnotu konceptu adeo ALPIN, za ktorým stoja známi lyžiari Hermann Maier a Rainer Schönfelder.


Prostredníctvom crowdinvestingovej kampane môžete investovať do výstavby štvrtého Adeo ALPIN hotela v Bad Kleinkirchheim. Hotel sa nachádza priamo pri svahu, lyžiarskej sedačke, termálnych kúpeľoch a ponúka hosťom vysoký komfort a veľa možností, ako stráviť príjemnú dovolenku v zime a rovnako aj v lete.


„Ak sa vám niečo páči, mali by ste byť schopní do toho aj investovať. To je dôvod, prečo chceme dať všetkým, ktorí nás podporujú možnosť byť súčasťou tohto projektu,“ hovorí Rainer Schönfelder. V crowdinvestingu, vidí Adeo ALPIN oveľa väčší marketingový efekt, než len zdroj peňazí.“ dodáva Rainer Schönfelder.


Táto forma marketingu cestovného ruchu láka nielen prominentných investorov, ako sú Dr Johann Hansi, Dr. Markus Liebl a Frank Hensel. ale aj celý rad individuálnych investorov.


Potom, čo rakušania vyjadrili silný záujem o tento investičný projekt v posledných dvoch týždňoch, Adeo ALPIN sa rozhodla navýšiť kampaň o ďalších 250,000 EUR, a expandovať na ďalšie cieľové trhy. Od 04.04.2017 všetky zainteresované strany z Nemecka (via investieren.adeo-alpin.com), Švajčiarska, Slovinska a Slovenska tak môžu tiež investovať do tohto projektu.

Pre všetky zaujimavosti o crowdinvestingu sa neváhajte zapísať do nášho newsletteru TU.

0 comments Prihlásiť sa
Neboli nájdené žiadne komentáre.
Neboli nájdené žiadne prvky.
Načítavanie