Slovinský projekt Alpstories prichádza s individuálnym prístupom v kozmetike

Inovatívna slovinská kozmetika Alpstories, ktorú v roku 2014 založili Daniel Hubmann a Oksana Lipitska, ešte len štartuje s kampaňou na našej platforme, no už stihla prekročiť minimálnu hranicu financovania! 13 investorov sa vyzbieralo na čiastku 36 tisíc eur. Cieľom Alpstories je vyzbierať 190 tisíc.
Alpstories si zakladá na prírodných ingredienciách namiešaných podľa individuálnych potrieb zákazníkov. Značka sa totiž zameriava na osobný prístup v kozmetike a aby každý zákazník používal produkty určené presne pre jeho pokožku.
Táto kozmetika je už na Slovinsku a v Chorvátsku pomerne známa, no momentále sa chce značka zamerať na rakúsky trh, ktorému má čo ponúknuť. Alpstories je nie len kvalitná, ale aj dostupná a hravá. Produkt si môžete namiešať, označiť vlastnou etiketou a objednať online.
V butikoch, lekárňach a drogériach plánuje značka umiestniť pokožnové skenery, ktoré pomôžu zákazníkom pri výbere produktov. Víziou Alpstories je zabezpečiť každému zákazníkovi takýto mini skener spárovaný s aplikáciou, pre priamu objednávku.
Prečítajte si viac o Alpstories na ich projektovej stránke TU.Pre všetky zaujimavosti o crowdinvestingu sa neváhajte zapísať do nášho newsletteru TU.


0 comments Prihlásiť sa
Neboli nájdené žiadne komentáre.
Neboli nájdené žiadne prvky.
Načítavanie