Bentianna je slovenský unikátny aperitív, vytvorený z toho najlepšieho, čo príroda ponúka.

PRÍBEH BENTIANNY
Samotný príbeh BENTIANNY však začali písať benediktínski mnísi už v 15. storočí. Vďaka kombinácii vzácneho horca žltého a tmavého horského medu sa zrodila prvotná receptúra tohto výnimočného elixíru. Jeho popíjaním si ľudia predlžovali život a zlepšovali náladu.

BENTIANNA si svoj príbeh strážila a uchovávala dlhé roky. Čakala, kým sa nájde niekto, kto jej príbeh rozpovie celému svetu — čo sa aj stalo. Po viac ako 500 rokoch dostala táto receptúra nový život vďaka Josephovi Benjaminovi Benianovi, ktorý ju znovuobjavil a o niečo obohatil. Založil firmu Taste Evolution, aby uviedol BENTIANNU na trh. Prestížna súťaž Slovak Bar Awards ocenila kvalitu a výnimočnosť BENTIANNY prvenstvom v kategórii Objav Roka 2014. V roku 2014 bola BENTIANNA uvedená na rakúskom trhu a získala si mnoho pozornosti v popredných viedenských baroch a reštauráciách.

Hlavnými cieľmi BENTIANNY pre 2016/17 je expanzia na nové trhy a zvýšenie medzinárodného povedomia o tejto hrdej slovenskej značke. Naša vízia do roku 2022.

Founder & Co-Owner

História firmy

Firma TASTE EVOLUTION, spol. s r. o. bola založená v roku 2013 a rýchlo sa etablovala na slovenskom trhu. Už po 3 rokoch je jej produkt BENTIANNA ponúkaný vo viac ako 450 kaviarňach, reštauráciách a baroch, z ktorých vyše 100 sa nachádza v hoteloch po celom Slovensku a Česku. Čo sa týka predajní, BENTIANNA sa predáva vo viac ako 170 s tým, že sa dá nájsť v Tescu, Metre a čoskoro aj Bille. Od svojho uvedenia v Rakúsku v roku 2014 si BENTIANNA podmanila viedenskú gastronomickú scénu a rozširuje sa aj do iných kútov Rakúska. Momentálne je v 100 gastro prevádzkach a testuje sa predaj u jedného známeho potravinového reťazca.

Bentianna Timeline History

V roku 2016 sa tím BENTIANNY plánuje zamerať na rozšírenie a rast trhov v Nemecku, UK, Taliansku, USA a Číne.

Bentianna Crowd Drinking

 

 

Tím

Bentianna Co-Owner
JOSEPH BENJAMIN BENIAN
Founder & Co-Owner
Juri Jesipov Bentianna Co-Owner
JURI JESIPOV
Co-Owner
Robert Bentianna Brand Ambasador
RÓBERT ŠAJTLAVA
Brand Ambassador SK
STEFANO TRABISON
Brand Ambassador AUT
Peter Kršák
PETER KRŠÁK
Sales Manager
Monika Kovačiková Bentianna Brand Ambasador Slovakia
MONIKA KOVÁČIKOVÁ
Brand Representative

Informácie o investovaní

Skončené
115% financovaný
57 400 investované
55 investori
Bratislava, Slovakia

Zhodnotenie úrokovej sadzby: v deň splatnosti
Úroková sadzba: 4,5%
Minimálna investícia: EUR 100
Maximálna investícia: EUR 5.000 (vyššia investícia je možná na vyžiadanie)
Zmluvné obdobie: 7 rokov


Obstaranie tejto investície je spojené so značnými rizikami a môže potenciálne viesť k úplnej strate investovanej čiastky . Za účelom diverzifikácie rizika je lepšie ak sa investujú prostriedky, ktoré nie sú pre Vás nevyhnutné, alebo ich návratnosť v blízkej budúcnosti. Zodpovedný za všetok obsah a informácie na týchto stránkach je výhradne spoločnosť Taste Evolution s.r.o. Je vydavateľom a prevádzkovateľom tejto investície. Zo strany prevádzkovateľa internetovej platformy CONDA nebude prebraná zodpovednosť za správnosť a aktuálnosť obsahu.

Benefit za vašu investíciu
200 Investícia
BENTIANNA OCHUTNÁVKA

Získajte degustáciu koktailov pre jednu osobu v jednom vybranom bare v Bratislave, Mníchove alebo vo Viedni.

500 Investícia
BENTIANNA PREHLIADKA BAROV

Získajte degustáciu koktailov pre jednu osobu v najlepších baroch v Bratislave, Mníchove alebo vo Viedni.

1 000 Investícia
BARMANSKÝ KURZ S OCHUTNÁVKOU

Získajte BENTIANNA barmanský kurz pre dve osoby v jednom vybranom bare vo Viedni alebo Bratislave. Cestujte históriou koktailov a dostanete návod “ako miešať koktaily doma".

2 500 Investícia
BENTIANNA NOC V BRATISLAVE

Vychutnajte si nádhernú BENTIANNA noc s ďalšou osobou v hlavnom meste Slovenska. S Vašou investíciou dostanete poukážku na dvojlôžkovú izbu v 5* hoteli a my Vás prevedieme po tých najlepších baroch v meste.

5 000 Investícia
SÚKROMNÝ BENTIANNA COCKTAIL CATERING

Získajte profesionálny BENTIANNA koktail catering pre Vašu ďalšiu party alebo business event. Balíček zahŕňa koktaily pre 80 osôb a profesionálneho barmana.

Informácie o firme
9 Zamestnanci
2013 Založené

Typ účasti: Podružná pôžička
Minimálna výška investície: 100€
Hodnota spoločnosti pred rozdelením akcií: 1 650 000€
Maximálna suma investície: 5 000€
Názov firmy: Taste Evolution s.r.o. (IČO: 46951334)

Kontaktné informácie

Taste Evolution s.r.o.
Radlinského 27, 811 07 Bratislava, SR
Tel.: +00421918112212
E-Mail: info@bentianna.com
www.bentianna.com
Facebook

Bentianna Investors Lounge Albertina Passage

Máme prvý úspešne odfinancovaný projekt!

2. augusta 2016 by Sarka Nohelova v Bentianna
Prvý slovenský projekt, unikátny aperitív BENTIANNA, bol úspešne odfinancovaný! 73 investorov vyzbieralo dokopy 65 700EUR, ktoré chce spoločnosť Taste Evolution s.r.o využiť hlavne na expanziu a marketing. Gratulujeme a držíme palce v ďalšom rozvoji tohto originálneho produktu. Zaregistrujte sa do nášho newsletteru pre pravidelný prísun zaujímavých informácií o crowdinvestingu TU. Čítajte viac